Проведено зустріч ветерана Великої Вітчизняної війни М.А.Целюби зі студентами військово-юридичного факультету Університету

04-12-2012, 10:46

Захід проводився традиційно до Дня Збройних Сил України з метою військово-патріотичного виховання студентів та курсантів  факультету.

Протягом години ветеран війни з захопленням розповідав про події безпосереднім свідком яких він був в роки  Великої Вітчизняної війни.

Наприкінці зустрічі М.А.Целюба був нагороджений медаллю «За сприяння військово-юридичному факультету» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».
М.А.Целюба був нагороджений медаллю «За сприяння військово-юридичному факультету» зустріч ветерана Великої Вітчизняної війни М.А.Целюби зі студентами  військово-юридичного факультету Університету