Проведено всеукраїнську науково-практичну конференцію «Судова реформа 1864 року в історії українського державотворення»

14-11-2014, 16:38

Організатори заходу: кафедра історії держави і права України та зарубіжних країн.

Відкрив пленарне засідання проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман.  Він щиро привітав завідувача кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн, доктора юридичних наук В.Д.Гончаренка, а також висловив йому та викладачам кафедри подяку за активну участь у підготовці ювілейної монографії до 210-річчя Університету і презентував учасникам її перший друкований екземпляр.

На пленарному засіданні виступили: доктор юридичних наук, завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Д.Гончаренко – «Нормативна база Судової реформи 1864 року в Україні»; завідувач лабораторії міжнародного права і розвитку Національного дослідного університету «Вища школа економіки» (м.Москва, Росія) О.Ю.Іванов – «Судова реформа Олександра ІІ як модель розвитку»; кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільного та трудового права Інституту політології та права Національного педагогічного університету М.П.Драгоманова О.М.Кононець – «Судова реформа в Україні: проблеми та перспективи її вирішення»; (англійською мовою) аспірантка кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Р.А.Казак – «Legal feasability study of biodiversity-related treaties (Юридичне дослідження здійсненності договорів, пов’язаних з біорізноманіттям)» та ін.

За результатами конференції буде видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.