Проведено благодійний турнір з армспорту «Залізна рука Динамівської 4»

06-04-2016, 11:33

Організатори: студентське самоврядування військово-юридичного факультету при підтримці ректорату, профспілкового комітету та Студентського Сенату Університету.

Змагання «Залізна рука Динамівської 4» проводилися з метою благодійного збору коштів для допомоги дітям-сиротам дитячого будинку,  пропаганди здорового способу життя та широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в студентський побут.

У турнірі взяли участь студенти Слідчо-криміналістичного інституту, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України. Обов’язки арбітрів виконували професійні спортсмени − члени збірної міста Харкова, курсанти Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

За підрахунком перемог учасників і суддівськими висновками абсолютним чемпіоном у всіх вагових категоріях став Олексій Шевчук (військово-юридичний факультет, 2 курс). Переможцем у категорії до 75 кг став Кирило Шевченко (господарсько-правовий факультет, 1 курс). Переможці та призери отримали грамоти та медалі.

У нагородженні та проведенні спортивного свята взяли участь офіцери військово-юридичного факультету підполковник Ю.В.Шубін та підполковник Є.О.Брідня.

Завдяки членським внескам було зібрано близько 1000 гривень, що підуть на подарунки мешканцям дитячого будинку.

Вітаємо переможців та виносимо подяку учасникам не тільки за видовищне змагання, але й за те, що вони стали частиною благородної справи!