Представники Університету стали призерами конкурсу «Молода людина року»

18-04-2014, 12:27

Комітет у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту у справах сім’ї,   молоді та спорту Харківської міської ради підбив підсумки конкурсу «Молода людина року», який проводився у 10-ти номінаціях: «Учні загальноосвітніх шкіл», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студенти вузів I-II рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Громадська діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Діяльність у галузі виробництва, підприємництво», «Діяльність у невиробничій сфері».

У конкурсі брали участь громадяни України віком від 14 до 35 років. Претендент мав бути висунутим трудовим або навчальним колективом за місцем роботи, навчання, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування або методом самовисування.

Критерієм визначення переможців конкурсу стали соціальна значимість сукупних досягнень конкурсантів, відображення їхньої діяльності в ЗМІ, громадськістю, авторитетними установами.

Представники Університету стали призерами:

− у номінації «Культура і мистецтво» − 2 місце посіла Олександра Ковальчук (спеціаліст по редакційній роботі телецентру Університету)

− у номінації «Фізична культура і спорт» − 3 місце посіла Євгенія Веремеєнко (студент Інституту підготовки кадрів для МВС України, 3 курс);

− у номінації «Громадська діяльність» відповідальний секретар ВГО Асоціація випускників Університету Артур Булгаков став лауреатом конкурсу.

Нагородження переможців та лауреатів конкурсу відбудеться в червні 2014 року до Дня молоді.

Вітаємо призерів і лауреата!