Привітання ректора Університету з нагоди Міжнародного дня студента

17-11-2014, 10:01

Дорогі студенти! Щиро вітаю вас із святом – Міжнародним днем студента! У цей знаменний день хочеться вам побажати, щоб роки навчання у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого запам’яталися вам на все подальше життя. Щоб ці роки стали для вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі, вашому громадянському становленні.

Студенти –  наша юна інтелектуальна еліта.  Вам завжди були притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, свіжий погляд на оточуючий світ, новизна й незаангажованість думки, соціальна активність, оптимізм та палке бажання долучитися до розбудови власної держави. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, що невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником соціально-економічного розвитку країни та духовного зростання українського суспільства.

Нині у нашій Альма-матер – найдавнішій академічній школі Східної Європи й України – навчаються понад 17 тисяч студентів. Це свідчить про її високий престиж серед молоді. Тут склалися властиві лише нашому Університету багаті освітні, наукові, культурно-мистецькі та спортивні традиції. Звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого завжди асоціювалося з високим інтелектуальним рівнем підготовки, творчим підходом до справи, високою духовністю й патріотичністю. Пишайтеся своєю причетністю до когорти попередніх поколінь і своїми добрими справами примножуйте славу рідного Університету!

Зичу вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості та успіхів у навчанні та освоєнні обраної професії. Нехай у цей день ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Миру, щастя, злагоди й любові!

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій