Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем юриста!

07-10-2014, 17:07

День юриста − це свято для тих, хто не зі слів знає, як забезпечити розбудову нашої незалежної держави, для тих представників юридичної науки і практики, яким відведене провідне місце в формуванні правової свідомості співвітчизників,  а також стояти на стороні букви закону, вірою і правдою служити людям.

Юристи та випускники Університету сьогодні роблять неоціненний внесок у справу захисту нашої Батьківщини під час проведення антитерористичної операції.

Українське суспільство, всі ми низько вклоняємося нашим героям, які, ризикуючи життям, проявляють величезну силу людського духу, високий професіоналізм і священно вірять у правоту своєї справи – боронити политу кров’ю рідну землю.

Хочу наголосити, що керівництво України, український народ сповнені рішучості відстояти незалежність держави, захистити її територіальну цілісність, не допустити подальших жертв, врятувати від руйнування та відродити економіку країни.

У день професійного свята сердечно вітаю з Днем юриста усіх викладачів, співробітників, правників та випускників Університету.

Бажаю міцного здоров’я вам і вашим близьким, родинного тепла, надійного тилу, упевненості в щасливому майбутньому нашої Вітчизни!

Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов − у родинному житті.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій