Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем незалежності України

23-08-2016, 09:01

Зі святом!

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю вас з великим національним святом – 25-ою річницею незалежності України!

У цей день 1991 р. здійснилися мрії багатьох поколінь українців – відродилася Українська держава, яку ми маємо берегти, любити і захищати. Важкий, насичений різними подіями шлях пройшла наша держава за такий невеликий період. Багато що вдалося, але ще більше доведеться зробити, передусім задля збереження миру, цілісності країни.

Сердечно дякую тим, хто пішов до лав армії боронити кордони нашої держави, волонтерам, які допомагають українським бійцям. Низький уклін усім, хто працює і живе заради України.

Зі святом вас! Бажаю всім миру та злагоди, родинного затишку, добробуту та любові, успіхів у всіх справах заради процвітання України!

В.Я.Тацій,

ректор Університету