Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем Конституції України

27-06-2016, 09:40

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Конституції двадцять років тому заклало фундамент для розвитку державності і демократії, укріплення незалежності і соборності України. Визнання принципу верховенства права, прямої дії норм Конституції, гарантування місцевого самоврядування, інших важливих принципів світового конституціоналізму, заснування Конституційного Суду України, інституту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини тощо – це все відбулося завдяки появі Конституції України.

Основний Закон затвердив громадянські права та свободи, а найвищою цінністю визнав людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпеку.

Проте не слід забувати, що конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Тому усім нам потрібно відчувати особисту відповідальність за все, що відбувається в державі, самовіддано працювати заради розвитку та зміцнення України.

В.Я.Тацій,

ректор Університету