Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07-05-2016, 00:01

День премоги1Шановні ветерани, викладачі, співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Усе тихішим стає відлуння тривожної грози Другої світової війни, залишають нас учасники та свідки тих трагічних подій. Однак в пам’яті нації, мов у генетичному коді, назавжди закарбувалися спогади про надлюдські страждання й випробування, які випали на її долю, про незламність духу та волю до життя. Саме завдяки цьому ми, українці, пам’ятаємо, що життя безцінне, але Батьківщина ще дорожча; що для спільної перемоги важливий внесок кожного; що війна не шкодує нікого, не зважає на чини і заслуги… Не забуде Україна своїх дітей, які загинули в роки війни та яких примусово вивезли за межі Батьківщини, багатьом з них вже не судилося повернутися.

Друга світова раз і назавжди змінила хід світової історії. Досягнута ціною життя десятків мільйонів людей у запеклих боях, неймовірним трудовим подвигом Славна Перемога навіки залишиться знаменною подією в історії людства, символом невмирущого народного героїзму, високого патріотизму і безмежної любові до рідної землі. Нехай і надалі ця визначна дата зміцнює нашу впевненість у збереженні миру як запоруки розбудови незалежної України.

У ці святкові дні бажаю вам миру, добра і злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя й наснаги для нових трудових здобутків на благо України.