Привітання ректора Університету В.Я.Тація з 8 Березня!

04-03-2016, 11:29

137868006_389ff9c4ab_oЛюбі жінки Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого!

Щиро вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Все найкраще в житті пов’язано з вами: натхнення, ніжність, тепло, затишок і вірність. Ви окрилюєте нас в радісну годину, підтримуєте в нелегкі моменти, вчите справедливості й милосердя. Поруч із вами чоловіки стають сильнішими, добрішими, благороднішими, прагнуть до досягнення все нових успіхів у своїй діяльності.

У нашій країні у цілих галузях, а особливо в освіті, провідна роль належить жінкам – розумним, обізнаним, високопрофесійним, відданим своїй справі. І це не перебільшення. Сучасні представниці прекрасної статі не бояться труднощів і психологічних навантажень, соціально активні, комунікабельні, залишаючись при цьому ніжними і чуйними до близьких, люблячими дружинами і матерями.

Саме ви прославляли і прославляєте наш навчальний заклад своїми досягненнями, відкриттями, успіхами в дослідницькій, викладацькій, адміністративній та соціальній сферах. Університет пишається своїми жінками: професорами, викладачками, студентками, співробітницями.

Прийміть найщиріші і найтепліші побажання міцного здоров’я, миру, весняного настрою, наукових і творчих досягнень, сімейного благополуччя, невичерпного оптимізму та великого жіночого щастя. Нехай ваші близькі завжди радують вас своєю любов’ю і турботою.