Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Новим роком і Різдвом Христовим

29-12-2015, 15:07

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаю всіх із найсвітлішими й найулюбленішими зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які у нашій уяві завжди асоціюються з благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями людей на краще майбуття.

Рік, що минає, був непростим для України, Університету, для кожного з нас. Водночас і надзвичайно вдалим. Нам довелося працювати у складні часи: військової агресії на сході України, анексії Криму, економічних та політичних труднощів. Однак навіть за таких умов Університет продовжує розвиватися, йти шляхом подальшої розбудови та інновацій.

В Україні триває процес послідовного проведення й поглиблення кардинальних й доленосних реформ в усіх сферах життя. У 2015 році відбулися суттєві зміни у галузі освіти і науки, прийнято важливі документи у сфері освітньої діяльності, які заклали фундамент реформ підготовки висококваліфікованих кадрів, певною мірою зазнали перетворень усталені підходи до вирішення питань діяльності вищої школи. Основним серед цих документів є Закон України «Про вищу освіту». Відповідно, перед нашим Університетом постали довгострокові та конкретні завдання. Попереду велика спільна праця, спрямована на досягнення нових, більш високих рубежів. І ми повинні зробити все можливе для збереження Університетом статусу флагмана правничої освіти в Україні.

Нехай ці зимові свята принесуть усім мир, злагоду і достаток, увійдуть до вашої оселі добром і радістю, надихнуть на нові вагомі здобутки! Бажаю усім вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги і успіхів у роботі.

А головне – миру і процвітання нашій рідній Україні!

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!