Привітання ректора Університету В.Я.Тація з початком нового навчального року

31-08-2015, 09:08

Шановні викладачі, співробітники та студенти Університету!

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій став «Почесним громадянином Харківської області»Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року.

Ми з вами вирушаємо у нову захоплюючу подорож за знаннями, вмінням і навичками. В Університеті знову вирує життя після літнього затишку канікул. Лишилися позаду дні хвилювання та невизначеності. Вперше до лекційних залів зайдуть вчорашні школярі, а нині студенти-першокурсники — спраглі до знань, нових життєвих відкриттів та незабутніх вражень від цікавого та сповненого подій студентського життя. А ті, хто перейшов на наступний курс, знову зустрінуть своїх університетських друзів, улюблених викладачів, поринуть у вихор університетських буднів, сповнених щодня новими досягненнями, знайомствами, надіями та їх справдженням.

Бажаю всім нашим студентам, щоб цей новий навчальний рік став періодом звершень, успішного долання віх, що ведуть до вершин самовдосконалення і досягнень у навчанні. Будьте працьовитими та наполегливими, творчими та натхненними, життєрадісними та енергійними! Перед вами відкритий цілий світ, і я бажаю вам підкорити його, стати щасливими та впевненими у завтрашньому дні фахівцями, що ведуть свою родину та країну до процвітання.

В.Я.Тацій,
ректор Університету