Привітання ректора Університету В.Я.Тація з нагоди Великодніх свят

12-04-2015, 00:01

Привітання ректора Університету В.Я.Тація  з нагоди Великодніх свят

Шановні викладачі, співробітники, студенти та випускники!

Православні 12 квітня відзначають свято Воскресіння Христового − Великдень.

Це світле свято дарує нам довгоочікувану надію та впевненість у завтрашньому дні, сповнює спокоєм  серця, зміцнює віру та живить душу.

У цей день християни згадують перемогу Христа над гріхом і смертю − перемогу, яка звільнила людство від рабства і вказала кожному шлях до порятунку.

Для нас воно глибоко особисте і водночас родинне, шановане та возвеличуване із покоління в покоління.

За традицією у ці дні варто замислитися над вічними духовними цінностями: добром, милосердям, терпеливістю, терпимістю, взаємодопомогою й шляхетністю у ставленні один до одного. Адже будь-яка добра справа, зроблена заради іншої людини, обов’язково воздасться вам щедрою сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Бажаю, щоб диво Христового Воскресіння додавало вам сил і наснаги у здійсненні найсвітліших задумів, наповнювало радістю та душевним теплом ваші серця, а у вашій оселі завжди панував мир, спокій та Божа благодать.

Христос воскрес!

Воістину воскрес!