Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем юриста

07-10-2016, 09:00

Шановні викладачі, студенти та випускники!

Щиро вітаю  вас з Днем юриста.

Відзначаючи це свято, наша країна підтверджує значущість понять «законність» і «право», непохитність цінностей демократії, додержання і пріорітет прав і свобод людини і громадянина, виняткову важливість і відповідальність людей, чия професія стала однією з найбільш затребуваних в Україні. І сьогодні, попри всі часові коливання запитів щодо тих чи інших спеціалістів, потреба у фахових юристах у військовій, публічній, соціальній та економічній сферах залишається незмінно високою.

Бути юристом – велика честь і, без перебільшення, державного рівня відповідальність. Нема сумніву, що сучасна Університетська правнича школа і її вихованці є гідними нащадками і продовжувачами кращих традицій своїх вчителів та науковців.

У цей святковий день від усієї душі бажаю всім вам миру, добра, успіхів, поступу в професійному зростанні, мужності, сумління й непохитності у служінні Україні та Українському народу.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій