Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем знань

31-08-2016, 17:07

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Для університету, як і будь-якого навчального закладу, День знань є важливою подією, адже він знаменує початок нового навчального року. Комусь може здатися, що університет із історією в понад два століття є чимось споконвічним, непорушним і непідвладним часу, на кшталт єгипетських пірамід, і що для нього один рік – піщинка в пісочному годиннику. Насправді ж університет – живий, рухливий організм, сучасне обличчя якого визначаємо ми з вами. Тож від тих думок, настрою, прагнень, що кожен з нас приніс сьогодні в ці стіни, залежить яким саме буде новий навчальний рік.

Особливо хвилюючим цей день є для тих, хто тільки розпочинає навчання університеті. Для них усе незвичне й нове: лекції, семінари, відсутність дзвоників, сесії… Разом із тим їм доводиться дорослішати, проявляти відповідальність, самодисципліну. Університет створив сприятливі умови для того, аби входження у навчальний процес відбувалося якнайлегше. Аудиторії з сучасним обладнанням, комфортабельні гуртожитки, унікальна бібліотека, безліч можливостей для активного відпочинку та творчого зростання – усе це робить навчання в нашому виші більш продуктивним і приємним.

Процес навчання й самовдосконалення не припиняють і викладачі. Обов’язкові стажування, обмін досвідом із вітчизняними й іноземними колегами, освоєння нових методик викладання з залученням сучасних інформаційних технологій – запорука високої конкурентоспроможності університету на ринку юридичної освіти. Крім того, викладацьку діяльність наші колеги успішно поєднують із практичною та науково-дослідницькою. Бажаю їм терпіння й наснаги на викладацькій ниві.

Усім студентам хотів би порадити використати з користю час, який вони проведуть в університеті, не втрачати жодної нагоди проявити себе в науці, професії, спорті або мистецтві, у суспільному житті університету й України. Студентські роки – це також час для подорожей і цікавих знайомств, які залишать свій відбиток на всьому вашому житті. Тож не будьте пасивними слухачами – творіть історію, змінюйте життя на краще!

В.Я.Тацій,

ректор університету