Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем 8 Березня!

06-03-2015, 09:43

Привітання ректора В.Я.Тація з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Любі жінки Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого!
Прийміть найтепліші вітання з Міжнародним жіночим днем! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є в нашому житті, пов’язане з жінкою.
День 8 Березня наповнює світ зворушливими весняними квітами, добрими усмішками, щирими зізнаннями в коханні нашим ніжним мамам, вірним дружинам, дорогим сестрам і дочкам! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним. Нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти і лунає музика.
Нині важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки. Навіть неможливо уявити собі будь-яку професію без чарівних очей, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. В нашому університеті представниці прекрасної статі на особливому рахунку. Ми схиляємося перед вашою мудрістю і терпінням, дякуємо за підтримку і відданість, які допомагають нам, чоловікам, пережити будь-які труднощі і негаразди. Пишаємося тим, що ви показуєте високий приклад професійної етики, служіння обов’язку, вірності професії. Вдячні вам і за те, що створюєте в колективах атмосферу підтримки і взаємної поваги – усього того, що конче потребує наше суспільство.
Від усієї душі бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, мудрості, натхнення, здійснення найзаповітніших мрій та упевненості в своїх силах. Нехай у Вашому домі панують спокій та добробут, а серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.
Ректор Університету
В.Я.Тацій