Привітання ректора В.Я.Тація з 8 березня!

07-03-2013, 12:49

Дорогі наші жінки – викладачі, співробітниці та студентки Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»!

Перше тепло весняного сонця поволі повертає собі владу, сувора зима відступає і приходить найніжніше свято – 8 березня. Саме на початку весни, коли прокидається природа, пробуджується і життя. А вам, шановні жінки, у ньому належить особливе місце, бо саме жінка несе в собі продовження життя, любов і надію. Цей день освячений високим іменем Берегині – джерела відродження духовності народу та примноження кращих національних традицій.

Багато зусиль ви вкладаєте у нашу спільну справу – розвиток Університету і виховання гідного покоління молодих правників, але душа ваша від цього не лише не вичерпується, а й наповнюється новими силами.

Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна домашня праця, є запорукою миру й стабільності, духовного відродження нашої країни. Ми схиляємося перед вашою мудрістю і терпінням, дякуємо за підтримку і відданість, які допомагають нам, чоловікам, долати будь-які труднощі і негаразди.

Тож нехай лагідне сонце і легкий весняний вітерець принесуть у ваші серця радість і спокій, вихованці складуть глибоку шану і вдячність за щоденну безкорисливу працю, а поруч будуть чоловіки, здатні за вашу ніжність, самовідданість і доброту оточити вас теплом і любов’ю, здійснити ваші мрії і сподівання.

Щиро зичу гарного настрою, міцного здоров’я, вічної молодості, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних успіхів і життєвих перемог.

В.Я. Тацій,

ректор Університету