Привітання ректора В.Я.Тація до викладачів, співробітників, студентів та випускників з 212-ю річницею від дня заснування Університету!

18-11-2016, 10:01

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із знаменною подією – 212-ю річницею від дня заснування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Так склалося, що у багатьох державах Європи та світу юридичні вузи – це найпотужніші заклади, навчатися і працювати в яких дуже престижно, не є виключенням і наш вуз.

Університет достатньо швидко реагує на вимогу часу і змінюється, вдосконалюючи процес і формуючи нові моделі навчання, активно впроваджуючи новітні технології. Нині він є унікальним вузом у сфері підготовки висококласних фахівців в Україні, потужним центром юридичної науки. Талановиті викладачі, науковці, випускники достойно продовжують славетні традиції своїх вчителів.

Починаючи з відділення моральних та політичних наук Харківського імператорського університету і до сьогодення, коли ми отримали визнання потужного сучасного ВНЗ, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, тобто на всіх етапах історії,  творцями слави вишу були його викладачі, співробітники та випускники – люди високого сумління та трудової гідності. Щиро дякую всім за кропітку працю, таку необхідну для нашої держави, для кожного українця, оскільки головне наше призначення – слугувати людям.

За роки свого існування вуз дав путівку в життя сотням тисяч висококваліфікованих спеціалістів. Серед них знані далеко за межами України викладачі, вчені та науковці, керівники підприємств, держслужбовці, політики, бізнесмени. І це закономірно, адже в Університеті не лише здійснюють фахову підготовку, а й формують і виховують всебічно розвинуту, зрілу та працелюбну особистість. Для цього у вузі створено всі умови: наявна сучасна матеріально-технічна база, існує велика кількість  спортивних клубів і секцій, створено перший професійний студентський театр, також маємо багато творчих колективів.  Саме таке середовище дає можливість без перешкод, без обмежень спілкуватися, єднатися і розвиватися.

Університет є вищим навчальним закладом, у якому навчаються та працюють представники усіх регіонів країни. За всю історію існування  не було жодного конфлікту. Наш вуз є центром єднання всіх регіонів України. Університет завжди був, є і буде цілісною сім’єю завдяки толерантності усіх викладачів, співробітників та студентів.

Я переконаний, що й за сучасних непростих умов досвідченому професійному колективу до снаги підкорення нових висот у реалізації відповідальних завдань в ім’я України!

Міцного вам здоров’я, мирного неба, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Бажаю вам добробуту, впевненості у завтрашньому дні, віри та оптимізму в кожній справі. Зі святом!

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій