Привітання вченої ради В.Я.Тація з перемогою на виборах ректора

26-10-2015, 15:32

Чергове засідання вченої ради розпочалося з привітання В.Я.Тація з впевненою перемогою  на виборах ректора. Від колективу Університету із теплими словами і побажаннями подальших успіхів і звершень, упевненості у плідній співпраці виступили завідувач кафедри  кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності О.Г.Шило та завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко.

Василь Якович подякував за привітання та зазначив: «Ця подія знаменна не тільки для мене, а й для всього колективу. Я відчував вашу повну підтримку протягом тривалого часу, ще  з того моменту, коли я став вперше ректором.  Ми разом із вами працювали над тим, щоб  наш Університет став провідним вузом України, а наші випускники пишалися тим, що мали змогу у ньому навчатися. Нам це вдалося зробити завдяки  спільним зусиллям. Щиро вдячний за добрі побажання, за віру в мої сили».