Призначено стипендії за досягнення в сфері мистецтва і спорту для студентів та співробітників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» 2013 року

16-11-2013, 10:43

Відповідно до Положення про стипендії та надбавки до посадового окладу Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», затвердженого наказом ректора Університету та з нагоди святкування Дня Університету за визначні особисті здобутки в галузі мистецтва та спорту стипендії Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» отримуватимуть наступні особи:

Авескулов Валерій Дмитрович – (шаховий клуб) аспірант кафедри трудового права;

Вовчина Степан Олегович – (учасник Народної чоловічої хорової капели) господарсько-правовий факультет, 4 курс, 4 група;

Гвоздик Олександр Сергійович – (спортивний клуб боксу і кікбоксінгу) Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс., 23 група;

Герасименко Владислав Вікторович – (соліст-вокаліст Палацу студентів) господарсько-правовий факультет, 4 курс, 10 група;

Казанська Рината Тимурівна – (учасник Театру естрадного танцю) господарсько-правовий факультет, 2 курс, 3 група;

Лашко Віталій Сергійович – соліст-вокаліст Палацу студентів;

Моісеєнко Олег Миколайович – завідуючий студентським клубом;

Мух Олена – (учасник ансамблю бального танцю «Міріданс») Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 7 група;

Новак Олександр Григорович – (танцювальна група театру української пісні та танцю «Розмарія») факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 2 група;

Остапчук Віта Вікторівна – (учасник жіночого вокального ансамблю) військово-юридичний факультет, 3 курс, 3 група;

Пономаренко Олександр Миколайович – (шаховий клуб) Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 10 група;

Ретинський Станіслав Валерійович – (клуб спортивних видів боротьби) Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс; 23 група;

Савельєва Олена Миколаївна – (спортивний клуб боксу і кікбоксінгу) лаборант кафедри земельного та аграрного права;

Турунда Світлана Валентинівна – (вокальна група театру української пісні та танцю «Розмарія») Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 3 група;

Філонов Євген Олександрович – (учасник ансамблю скрипалів) Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури, 2 курс, 19 група;

Черняк Інна Миколаївна – (клуб спортивних видів боротьби) Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс; 23 група;

Черняк Марина Миколаївна – (клуб спортивних видів боротьби) Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс; 23 група.

Стипендії та надбавки виплачуватимуться з 1 грудня 2013 року по 1 листопада 2014 року за рахунок коштів спеціального фонду Університету.