Представники військово-юридичного факультету взяли участь у міжнародному симпозіумі з питань вдосконалення мовної підготовки у Збройних Силах України

13-04-2016, 11:49

Захід відбувся 5-7 квітня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка в межах оголошеного Президентом України року англійської мови.

Мета − ознайомити всіх зацікавлених осіб із системою мовної підготовки в Україні, показати можливості бюро міжнародної координації мовної підготовки щодо впровадження стандартів НАТО в системі військової освіти. Велика увага приділялася питанням вивчення можливостей існуючої системи мовної підготовки в ЗС Україні та інших силових структурах та розробці пропозицій щодо її подальшого розвитку.

Участь у симпозіумі взяли представники консультативного органа НАТО з мовної підготовки і питань тестування − бюро міжнародної мовної координації (BILC), експерти з департаментів МОУ, а також представники 11 вищих військових навчальних закладів України та інших силових структур.

Із особливостями організації мовної підготовки військових юристів у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого учасників симпозіуму познайомили старший викладач кафедри загальновійськових та правових дисциплін військово-юридичного факультету підполковник Любомир Зіняк та працівник Збройних Сил України Катерина Дубовик.

Протягом триденного симпозіуму у всіх учасників була можливість обговорити питання та проблеми, які є спільними як для Збройних Сил так і для НАТО, а також відпрацювати на рівні експертів спільні дії для їх вирішення.