Представники військово-юридичного факультету Університету взяли участь у обговорення результатів та перспектив реалізації Програми НАТО «Удосконалення військової освіти»

20-11-2015, 10:20

17 та 18 листопада у м. Києві відбулася зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з академічним керівництвом та експертами Програми НАТО «Удосконалення військової освіти». Метою зазначеного заходу було обговорення питань, пов’язаних з допомогою Альянсу в реформуванні системи військової освіти в Україні та результати співпраці за минулі роки. Також значну увагу було приділено оцінці здобутків та визначенню проблемних питань третього року реалізації Програми в Україні з подальшим корегуванням та опрацюванням перспектив її реалізації на 2016 рік.

Представник військово-юридичного факультету підполковник Любомир Зіняк у своїй доповіді зупинився на досягненнях факультету що стало можливим завдяки Програмі DEEP. Також він назвав заходи, яких  потрібно вжити у 2016 рік для поступового впровадження стандартів НАТО у  навчальний процес військово-юридичного факультету, окрема відзначив пропозиції щодо заходів двостороннього співробітництва з провідним навчальним закладом НАТО – Національним університетом оборони Польщі з метою отримання  досвіду переходу на стандарти НАТО, професійного розвитку викладачів, впровадження технологій дистанційного навчання, розвитку програми підготовки з англійської мови.