Представники військово-юридичного факультету Університету брали участь у навчальному курсі «Лідерство у сфері освіти», який відбувся в рамках програми «Удосконалення військової освіти» (Defence Education Enhancement Program)

02-10-2015, 15:16

Захід відбувся 21-25 вересня у провідному військовому навчальному закладі Республіки Польща – Національному університеті оборони.

Викладачі військово-юридичного факультету активно обговорювали питання вдосконалення навчально-виховного процесу у вищих військових навчальних закладах України шляхом застосування сучасних підходів військових закладів НАТО. Також відбувся обмін досвідом між науково-педагогічним складом ВНЗ України та Республіка Польща з питань формування лідерських якостей у військових фахівців. Проводились практичні тренінги за проблематикою лідерства у військовій сфері, оцінки та розвитку лідерських якостей у процесі підготовки військових спеціалістів.