Повідомлення прес-служби Університету

21-10-2015, 12:51

Прес-служба Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого повідомляє, що 20 жовтня 2015 року в Університеті відбулися вибори ректора. На посаду ректора балотувалися два кандидати − кандидат юридичних наук, доцент В.В.Богуцький і доктор юридичних наук, професор В.Я. Тацій. До списків виборців (з урахуванням відокремлених структурних підрозділів у м. Києві і м. Полтаві) було внесено 910 осіб, які мають право голосу на виборах ректора. З них узяли участь у голосуванні 841 особа (92,42 %). З числа осіб, які брали участь у голосуванні подано голосів: за В.В.Богуцького – 56 (6,66 %), за В.Я.Тація – 765 (90,96 %), не підтримали жодного кандидата – 14 (1,66 %). 6 бюлетенів (0,72 %) визнано недійсними.

Відповідно до абз. 10 частини 3 статті 42 закону України «Про вищу освіту» з особою, яка набрала більше 50 % відсотків голосів осіб, які мають право брати участь у виборах, засновник укладає контракт строком на п’ять років не пізніше одного місяця з дня його обрання.

Щиро вітаємо Василя Яковича Тація з упевненою перемогою на виборах ректора!