Перші учасники Школи професійної майстерності Асоціації випускників отримали Сертифікати про проходження курсу

10-12-2014, 14:43

Мета Школи − вдосконалення знань та практичних навичок у різних галузях права, а також обговорення нагальних проблем сучасної юриспруденції.

У Школі розглядалися такі навчальні блоки, як: податкове право, цивільний процес, інтелектуальне та авторське право, медіація, третейське судочинство, земельне право.

На відкритті заходу учасників привітав перший заступник голови Асоціації випускників, проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш. Він зазначив, що першими бути завжди важко, і нагадав слава ректора Університету В.Я.Тація про те, що одним із головних завдань для підготовки висококласних фахівців є адаптація отриманих знань та навичок до сучасних умов ринку праці.

Ю.Г.Барабаш також поспілкувався зі слухачами, які поділилися своїми враженнями про курс, і наприкінці зустрічі вручив сертифікати.

Документи про закінчення курсу Школи професійної майстерності Асоціації випускників отримали:

1. Озеров Ігор;
2. Кравченко Юлія;
3. Багаутдінова Лілія;
4. Карцева Яна;
5. Поліщук Ольга;
6. Степаненко Вікторія;
7. Горбун Олеся;
8. Нанарова Ольга;
9. Билим Інна.

Вітаємо всіх і бажаємо подальших успіхів!