Перемогою команди Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України завершилася Спартакіада Університету з футболу

25-04-2014, 09:29

Організатори заходу − спортивний клуб та кафедри фізичного виховання Університету.

Кожен факультет (Інститут) виставляв одну команду (заявка команди до 20 осіб). До змагання допускалася команда зі складом не менше 7 спортсменів.

Збірні команди факультетів (Інститутів) поділялися на підгрупи (переможці підгруп грали між собою і визначали призерів і переможця; команди, які посіли 2 місця в підгрупах, грали між собою і визначали наступні місця). У кожній підгрупі проводилися ігри за коловою системою.

Переможець визначався за найбільшою кількістю набраних очок. У разі рівної кількості очок у двох команд, переможець визначався за зустріччю між собою та різницею забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце:

− команда Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України;

ІІ місце:

− команда Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України;

ІІІ місце:

− команда факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.