О.Перестюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс) взяв участь у навчальній програмі «We are not victims of modern technologies», що відбулася у Словаччині

16-09-2015, 14:40

З 5 по 13 вересня представники 14 європейських держав (Туреччини, Албанії, Македонії, Іспанії, Італії, Данії, Білорусі, Румунії, Словаччини, України, Естонії, Литви, Латвії та Болгарії) зібралися разом для обговорення важливої проблеми, яка пов’язана з нераціональним та надмірним використанням молодим поколінням сучасних технологій. Кожна держава була представлена двома активістами, які в свою чергу, представляли національну громадську організацію.

Завданнями тренінгу були:

• Пояснити учасникам проекту, що несвідоме довготривале використання сучасних мобільних та інтернет технологій негативно впливає на здоров`я людей та їх розвиток.

• Навчити молодь, як правильно організовувати свій час задля професійних здобутків та відпочинку.

• Надати інформацію про необхідні методи організації та проведення презентації, тренінгів, літніх шкіл.

Такий захід відноситься до неформальної освіти, тому основними навчальними методами були: дебати, презентації, групові завдання та дискусійні групи.

Одним з учасників проекту став Олександр Перестюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс, 6 група), який поділився своїми враженнями: «Скажу відверто, що тренінг «We are not victims of modern technologies» справив на мене надзвичайне враження. Організатори підготували для нас досить інтенсивний графік, тому часу на відпочинок майже не було. Кожного дня учасників чекали плідні дискусії, презентації, командна робота, ігри та робота над власними проектами. Нашим головним завданням була організація та проведення уроку для учнів Словацької школи на тему «Розумне використання інтернет технологій».

Для того щоб взяти участь у цьому тренінгу потрібно було заповнити спеціальну анкету, написати мотиваційного листа та надіслати CV англійської мовою. Всі витрати пов’язані з проживанням, харчуванням та перельотом покривались проектом Erasmus+.