27-04-2015, 09:47

Останній ігровий день XXIV чемпіонату України чоловічої волейбольної Суперліги подарував інтригу, а з нею й ім’я бронзового призера першості, яким стала команда Університету «Юракадемія»!У Палаці спорту «Локомотив» ім. Г.Кірпи (м.Харків) завершився XXIV чемпіонат України серед чоловічих команд волейбольної Суперліги.

Завадити планам юристів могла «Вінниця», але вона прогнозовано поступилася діючому чемпіону «Локомотиву». А ось «Юракадемія» у трьохсетовому протистоянні впевнено обіграла «Хімпром», який був позбавлений мотивації. Хоч сумчани і вчинили опір у цій грі, особливо в першій і другій партіях, волейболісти «Юракадемії» добилися бажаного, вигравши поєдинок з рахунком 3:0 (26:24, 25:23, 25:20).

Таким чином, вперше після сезону-2003/2004 спортсмени Університету піднялися на п’єдестал пошани чемпіонату України. Вітаємо спортсменів, тренерів, керівництво, вболівальників та бажаємо нових перемог!

Склад команди «Юракадемія»: В.Діденко (к), В.Шевченко, О.Грюк, В.Шаповал, Г.Брова, Д.Рудь; Д.Канаєв (л), А.Бегменко (л), В.Луговий, В.Андріюк, А.Рогожин. Головний тренер – В.І.Романцов.

Підсумкова таблиця фінального етапу чемпіонату:

1. «Локомотив» – 33 очки;
  1. «Хімпром-СумДУ» – 15;