Особовий склад 1-го курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України склав Військову присягу на вірність Українському народу

01-09-2016, 18:36

1В урочистому заході вперше прийняв участь Голова Служби безпеки України генерал армії України Грицак Василь Сергійович. У вітальній промові керівник вітчизняної спецслужби звернувся до юних українців: «Ви свідомо обрали шлях служіння Україні, вирішивши прийти до Служби безпеки України. Повірте, Служба здатна забезпечити вам всі умови для розвитку та зацікавлена у поповненні справжніми молодими патріотами. Запам’ятайте на все життя, що ви приходите служити українському народу в спеціальний орган, якому, за словами Президента України, суспільство надає найвищий рівень довіри».

Мужність та відвага, готовність до самопожертви заради Батьківщини – це риси, притаманні справжнім захисникам Батьківщини. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять 16 співробітників Служби безпеки України, які залишаючись вірними Присязі, поклали своє життя за цілісність і незалежність України.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Герой України Тацій Василь Якович відзначив, що саме Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України протягом багатьох років поспіль займає передові місця в рейтингах оцінювання якості освіти серед інститутів та факультетів Університету і готує фахівців-юристів вищого ґатунку. Курсанти беруть активну участь не тільки в університетських, а й у загальноміських та міжвузівських заходах, і протягом багатьох років є прикладом для всієї студентської спільноти.