Особовий склад 1-го курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України склав Військову присягу на вірність Українському народові

14-09-2015, 14:40

У вітанні Голови Служби безпеки України генерал-полковника В.С.Грицака, текст якого довів до курсантів заступник начальника Головного слідчого управління СБ України полковник юстиції В.А.Маяков, акцентовано увагу на те, що «Ця урочиста клятва зі зброєю в руках біля прапору Інституту свідчить про готовність забезпечувати національну безпеку та неухильно виконувати конституційний обов’язок і закони України. Вирішувати завдання із захисту національної безпеки здатні фахівці високого професійного рівня, офіцери-патріоти, які безмежно віддані обраній справі».

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій відзначив, що саме Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України протягом багатьох років поспіль займає передові місця в рейтингах оцінювання якості освіти серед інститутів та факультетів Університету і готує фахівців-юристів вищого ґатунку. Курсанти беруть активну участь не тільки в університетських, а й у загальноміських та міжвузівських заходах, і протягом багатьох років є прикладом для всієї студентської спільноти.

Мужність та відвага, готовність до самопожертви заради Батьківщини − це риси, притаманні справжнім захисникам Вітчизни. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто залишаючись вірними Присязі, поклали своє життя за цілісність і незалежність України.

Начальник Управління СБ України в Харківській області генерал-майор О.В.Пивовар, вітаючи першокурсників, відмітив високий рівень фахової підготовки та сумлінність виконання службових обов’язків випусками Інституту, які проходять службу в Управлінні. Багато з них нагороджено державними та відомчими нагородами у період проведення антитерористичної операції на Сході України. Кожного дня вони демонструють високе звання співробітника національної спецслужби та готові у будь-який час захищати інтереси Батьківщини.