Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету взяв активну участь у акції, присвяченій покращенню довкілля

22-04-2013, 10:07

Курсанти Інституту відчистили від сміття Білгородський узвіз, одну з найстаріших вулиць нашого міста. Провели масштабні роботи по прибиранню та благоустрою території біля храму Георгія Победоносця, який розташований по вулиці Академіка Павлова.

Не залишилась без уваги й територія Інституту на вул. Мироносицькій та біля гуртожитку, який розташований на Олексіївському житловому масиві. Чистота і порядок тут підтримуються щодня, незалежно від погодних умов. Тому основна увага приділялася озелененню території гуртожитку. З цією метою курсантами було висаджено 170 саджанців беріз, 40 саджанців ялинок, понад 1800 квітів та 20 кущів бузку.

Благоустрій міста – це не тільки суспільно-корисна справа, а й добра можливість відчути атмосферу Харкова. Своєю активною та безкорисливою працею молоді співробітники органів державної безпеки роблять наше місто ще більш чудовим і привабливим для харків’ян та гостей першої столиці України.