Нагороджено переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

22-04-2015, 17:47

На заході були присутні учасники олімпіади та їх викладачі.

Присутніх привітали: проректор з навчальної роботи університету Ю.Г.Барабаш, директор Департаменту освіти та науки Харківської держадміністрації В.А.Бабічев, ректор КВНЗ «Харківська академія безперервної освіти» Л.Д.Покроєва.

Проректор з навчальної роботи університету Ю.Г.Барабаш зазначив: «Для нас честь приймати талановиту молодь у стінах Університету. Запрошуємо вас стати студентами кращого юридичного вузу країни – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ви –алмази, віднайдені шкільними вчителями, а наше завдання – змусити вас засіяти діамантами».

Дипломи отримали:

Бондаренко Роман Олександрович Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей міліції» Харківської обласної ради
Головко Євген Олександрович Харківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області
Гондар Марія Владиславівна Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області
Гоц Ольга Вікторівна Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області
Дубинка Анастасія Миколаївна Краснокутська гімназія ім. Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області
Жданова Валерія Артурівна Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області
Задорожня Дар’я Володимирівна Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №104 Харківської міської ради Харківської області
Зінченко Єлизавета Василівна Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області
Карнаух Ксенія Сергіївна Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №97 Харківської міської ради Харківської області
Кізіченко Юлія Андріївна Наталинський навчально-виховний комплекс Красноградської районної державної адміністрації Харківської області
Клімова Анна Євгенівна Харківська гімназія № 178 «Освіта» Харківської міської ради Харківської області
Лимаренко Лідія Сергіївна Смирнівський навчально-віхавний комплекс Лозівської районної ради Харківської області
Макаренко Наталія Вікторівна Олійниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області
Мельник Наталія Юріївна Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я.Підкопая Харківської районної ради Харківської області
Мєдвєдєв Владислав Ігорович Харківська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області
Ніконова Анастасія Андріївна Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Балаклійської районної ради Харківської області
Петрак Олексій Васильович Балаклійський ліцей  Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області
Рапота Аліна Ігорівна Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області
Талипов Ігор Володимирович Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей міліції» Харківської обласної ради
Черкашина Анна Вячеславівна КЗ «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»
Шевченко Ілля Олексійович Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей міліції» Харківської обласної ради
Шполянська Валерія Олегівна Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області
Юненко Дар’я Іллівна Харківська приватна спеціалізована школа  «Харківський колегіум» Харківської області