Співробітник Університету Олександра Ковальчук стала лауреатом конкурсу «Молода людина року»

18-09-2014, 14:52

Всього в конкурсі брало участь близько 1 тис. молоді віком від 18 до 35 років. Конкурс проходив в десяти номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємницька діяльність». Переможцями та лауреатами конкурсу стали 30 юнаків і дівчат (10 переможців і 20 лауреатів у кожній із номінацій).

«Молодими людьми 2014 року» стали переможці різних всеукраїнських змагань, учнівських олімпіад і конкурсів, стипендіати Президента України, лідери спортивних змагань, волонтери, представники громадських організацій, молоді бізнесмени. Серед лауреатів були люди з обмеженими можливостями.

У номінації «Діяльність у невиробничій сфері» лауреатом стала спеціаліст по редакційній роботі телецентру Університету Олександра Ковальчук.

Щиро вітаємо Олександру!