Оголошено переможців конкурсу по відбору кращих студентів Університету для проходження стажування (практики) та подальшого працевлаштування на провідних підприємствах, установах та організаціях м.Харкова

18-12-2012, 17:58

На заході були присутні: ПАТ «Мегабанк» в особі начальника управління договірно-правової роботи головного юридичного Управління Г.В.Дротенко; ВГО Асоціація випускників Університету в особі депутата Харківської обласної ради М.І.Тітова та відповідального секретаря Асоціації А.О.Булгакова; Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» в особі проректора з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаша та директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Мариніва;  Ліга студентів Асоціації випускників в особі голови І.І.Свічкар; студентське самоврядування Університету в особі голови О.С.Турчиної; студенти-переможці.

Відкрив завершальний етап конкурсу Ю.Г.Барабаш, який привітав присутніх, висловив слова подяки роботодавцям за згоду про співпрацю і зазначив: «Ідея, запропонована Асоціацією випускників, була втілена у життя».

Свідоцтва переможців конкурсу вручив М.І.Тітов. Він зазначив, що стажування не гарантує працевлаштування, але надає шанс і від того, як студенти зможуть зарекомендувати  себе, продемонструвати свої професійні та людські якості залежатиме працевлаштування. Микола Ілліч побажав успіху на цьому непростому шляху.

За результатами проведення конкурсу Комісія вирішила рекомендувати таких студентів на стажування (практику) до:

1. ВАТ «Турбоатом» − Семка Михайла Олеговича студента 5 курсу, 3 групи факультету підготовки юристів для МЗС України; Недолугу Дмитра Сергійовича студента 5 курсу 18 групи, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України; Шимка Артема Романовича студента 5 курсу, 18 групи Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України;

2. ПАТ Банк «Меркурій» − Полюлях Юлію Іванівну студентку 5 курсу, 2 групи, господарського-правового факультету; Мітракову Наталію Володимирівну студентку 5 курсу, 8 групи, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України;

3. Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України − Бову Олега Юрійовича студента 5 курсу, 18 групи Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України; Тевелеву Юлію Валерійовну студентку 5 курсу, 3 групи, Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України;

4. ПАТ Банк «Мегабанк» − Таранину Олесю Володимирівну студентку 4 курсу, 1 групи, Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України; Шабалу Ірину Вадимівну студентку 5 курсу, 1 групи, факультету підготовки юристів для МЗС України;

5. Юридичної фірми «Глобус» − Чайку Аліну Олегівну студентку 4 курсу, 8 групи,  господарсько-правового факультету; Калач Марину Олександрівну студентку 5 курсу, 16 групи, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.