Оголошено конкурс на заміщення посади ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

тризуб

м. Київ

22.06.2015 № 239-к

Про оголошення конкурсу
на заміщення посади ректора
Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого

Відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про вищу освіту”

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення посади ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

2. Управлінню роботи з персоналом та керівними кадрами (Легенький М. І.):

2.1. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті “Освіта України” та організувати прийом і розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбаченим Законом України “Про вищу освіту” та внести кандидатури претендентів до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для проведення виборів.

2.2. Забезпечити належний контроль за організацією проведення виборів ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого згідно з вимогами статті 42 Закону України «Про вищу освіту».

2.3. Забезпечити розміщення оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення посади ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

3. Адміністрації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого організувати проведення виборів керівника згідно з вимогами статті 42 Закону України «Про вищу освіту».

4. Вибори ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого провести 20 жовтня 2015 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр                                                                                                                                                              С. М. Квіт