«Немає майбутнього у того народу, який не знає своєї історії» … В.Я.Тацій

20-08-2013, 14:09

Напередодні 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників ректор В.Я.Тацій, проректор В.В.Комаров, директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів та заступник директора Інституту К.Є.Соляннік відвідали музейну експозицію гуртожитку №2 Університету.

Під час спілкування з директором експозиції − комендантом гуртожитку № 2 К.З.Малютіним В.Я.Тацій висловив щиру подяку за кропітку роботу, ентузіазм, наполегливість і відданість справі та подарував музейній експозиції гуртожитку №2 книги «Харьков 1941-1943» і «Харьков − город, переживший войну».

«Немає майбутнього у того народу, який не знає своєї історії. Це спільна пам’ять про доблесть і мужність наших предків. Їх самовіддана любов до Батьківщини − приклад для всіх повоєнних поколінь. І наш обов’язок слідувати йому, зберігати і передавати нащадкам правду про війну, факти, героїв, у тому числі гідно відзначати ювілейні дати, найважливіші події нашої історії»,  − зазначив ректор.