На факультеті підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України проведено майстер-клас з англійської мови

14-12-2012, 11:20

Учасників заходу привітав проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Майстер-клас проводив доцент кафедри іноземних мов №2 І.М.Каминін зі студентами 1 групи, I курсу, напряму «міжнародне право».

Захід відбувся в мультимедійному класі з використанням сучасних мультимедійних інтерактивних технологій, застосування яких дозволило підготувати різноманітні види вправ на базі автентичних матеріалів BBC, що дозволяє максимально наблизити процес вивчення англійської мови до сучасних реалій та ефективно розвивати рецептивні та продуктивні види мовленнєвої діяльності.

Відеофайли із записами реальних інтерв’ю, знятих BBC, дають можливість почути і навчитися розуміти сучасну англійську мову в реальному житті.

Своїми враженнями поділилися:

студент Є.Ганжа (факультет підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України, 1 курс, 1 група, напрям «міжнародне право»): «Я дуже задоволений і радий можливості вивчати і вдосконалювати свій рівень англійської мови за допомогою сучасних європейських технологій»;

студентка В.Лур’є (факультет підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України, 1 курс, 1 група, напрям «міжнародне право»): «Використання технологій у навчальному процесі дає дуже вагомий результат для кращого розуміння предмету».