На факультеті підготовки юристів для МЗС України відбулась IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми юридичної науки і практики»

16-12-2013, 16:54

Конференція, яка проходила в рамках заходів, присвячених святкуванню 15-річчя факультету, організована за ініціативи студентського самоврядування факультету підготовки юристів для МЗС України.

Декан факультету І.В.Самощенко привітав усіх учасників на відкритті конференції, відзначивши, що кожного разу конференція реєструє все більше учасників, що свідчить про дійсну зацікавленість сучасних студентів у дослідженні наукових проблем юридичної науки та шляхів їх подолання та усунення, оскільки на цій конференції організатори зареєстрували 360 тез наукових доповідей.

На пленарному засіданні конференції найкращі роботи з різних секцій представили студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ж.В.Грушко (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс, 12 група), М.М.Подберезська (факультет підготовки юристів для МЗС України, 3 курс, 2 група), В.П.Полич (факультет підготовки юристів для МЗС України, 3 курс, 1 група) та Т.Г.Андрієвський (факультет підготовки юристів для МЗС України, 4 курс, 2 група).

На підведенні підсумків роботи конференції усі учасники отримали збірки тез наукових доповідей та грамоти за активну участь у роботі секцій.