На факультеті підготовки юристів для МЗС України пройшла зустріч з представниками Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

10-10-2013, 09:36

Голова Секретаріату Асоціації Артур Булгаков розповів про основні напрямки діяльності Асоціації, її структуру, реалізовані заходи та майбутні проекти, що спрямовані на розвиток Alma mater. Головна мета Асоціації – об’єднання випускників Університету, зокрема і тих, які навчаються та працюють за кордоном. Саме про це і йшлося у другій частині презентації, коли заступник Голови з міжнародних питань Асоціації Олександр Каденко представив новий міжнародний проект про створення «Клубу випускників за кордоном». Сутність проекту полягає у тому, щоб створювати осередки випускників нашого Університету за межами України з метою підтримання зв’язків з ними, а також надання допомоги тим студентам, які виїжджають в інші країни світу. Наразі такий осередок уже створено у Москві (Російська Федерація), який очолила випускниця факультету підготовки юристів для МЗС України 2013 року Діана Світлична.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу задати питання представникам Асоціації стосовно цього напрямку діяльності, а також інших проектів.