На факультеті підготовки юристів для МЗС України відбулось вручення сертифікатів слухачам курсу «Політична система США» професора Джейсона Ройса Ліндсі (Jason Royce Lindsey) державного університету Сент Клауд, Міннесота, США (St. Cloud State University, MN, USA)

20-05-2013, 09:23

За попередньою угодою з фондом ім. Фулбрайта протягом весняного семестру 2012/2013 н.р. (лютий-травень) студенти Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  мали можливість відвідувати курс лекцій «Політична система США» професора Джейсона Ройса Ліндсі.

Курс лекцій включив в себе 24 заняття і три тести, за результатами написання яких 54 студенти 1-4 курсів успішно завершили курс, отримавши відповідні сертифікати на підтвердження цього, а також подарунки з символікою державного університету Сент Клауд для тих студентів, які показали найкращі результати.

Присутні на заході проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш та декан факультету підготовки юристів для МЗС України І.В.Самощенко виразили слова подяки фонду ім. Фулбрайту та професору Ліндсі.

Після вручення сертифікатів слова подяки професору висловили студенти. Зокрема, Валерія Михальська (факультет підготовки юристів для МЗС України, 3 курс, 2 група) зазначила, що цей курс продемонстрував особливості проведення занять у США, а також подякувала професору Ліндсі за цікаві лекції,  насичені інформацію, корисною для майбутніх правників. В свою чергу, Олег Клименок (факультет підготовки юристів для МЗС України, 1 курс, 4 група) звернув увагу на те, що курс професора Ліндсі був унікальною можливістю для студентів не тільки розширити знання, а й покращити рівень своєї англійської мови.