На факультеті підготовки юристів для МЗС України відбулася III Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми юридичної науки і практики»

07-05-2013, 09:58

Захід проводився за ініціативи студентського самоврядування факультету та присвячен 15-річчю факультету.

Засідання відкрив декан факультету підготовки юристів для МЗС України І.В.Самощенко. Він привітав усіх учасників конференції та побажав плідної роботи та палких дискусій.

У конференції взяли участь більше 240 студентів та молодих учених Університету та близько 50 студентів інших ВНЗ. Серед них студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Академії митної служби України, Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського та інших провідних ВНЗ України.

Протягом двох днів учасники активно приймали участь у обговоренні проблем юридичної науки та практики, пропонували свої шляхи їх подолання та усунення. Усі учасники залишилися задоволеними результатами конференції, побажали частіше проводити заходи такого характеру.

Надрукована збірка тез наукових доповідей.