На факультеті підготовки юристів для МЗС України відбулася зустріч у форматі Speaking Club з професором університету Сент Клауд, Міннесота, США Джейсоном Ройсом Ліндсі на тему: «Повноваження держави стосовно життя та смерті особи»

17-04-2013, 10:26

Захід пройшов за підтримки ректорату, керівництва факультету підготовки юристів для МЗС України та студентського самоврядування.

Зокрема, розглядалися питання смертної кари та евтаназії.

Доповідачами диспуту стали студенти факультету підготовки юристів для МЗС України: Степан Лавренчук (2 курс, 2 група) та Валерія Полич (2 курс, 1 група), Олег Клименок (1 курс, 4 група) та Валерія Бодрова (1 курс, 1 група). Ці питання без сумніву запалили гостру дискусію: «За чи проти?». Кожен учасник, прийнявши ту із сторін, яка була йому ближче, спробував розглянути та прокоментувати основні аргументи.

Такі заходи дозволяють студентам розвивати ініціативність, вміння обґрунтовувати свою думку та розширюють коло їх знань.