На факультеті підготовки юристів для МЗС України пройшла перша лекція професора Джейсона Ройса Ліндсі (Jason Royce Lindsey) державного університету Сент Клауд, Міннесота, США (St. Cloud State University, MN, USA)

11-02-2013, 19:25

За попередньою угодою з фондом ім. Фулбрайта протягом весняного семестру 2012/2013 н.р. студенти Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  матимуть унікальну можливість відвідувати курс лекцій «Політична система США» професора Джейсона Ройса Ліндсі.

Курс розрахований на 27 занять, які проходитимуть двічі на тиждень у корпусі по вул. Динамівській, 4.

У січні проходило формування групи студентів шляхом подання анкети, що містила серед іншого питання про мотивацію студентів на відвідання цього курсу. Більшість студентів звернули увагу саме на те, що це шанс не тільки розширити свої знання у сфері політичного устрою США, а й покращити рівень англійської мови.

В результаті було сформовано групу студентів, які зацікавлені у цьому проекті і відвідуватимуть ці заняття у вільний від навчання час.

Деталі курсу дивіться на сайті: http://profjrlindsey.weebly.com.