На факультеті підготовки юристів для МЗС України Університету відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми юридичної науки і практики»

24-12-2012, 13:30

Такий захід є не першим здобутком діяльності Студентського самоврядування факультету. Кожного разу щорічна конференція стає більш популярною, тому у заході приймає участь все більше студентів та молодих учених: так, у грудні 2011 у заході прийняли участь  більше 50 осіб, у квітні 2012 було зареєстровано 124 учасників і сьогодні ми маємо вже 270 робіт, серед авторів яких є студенти нашого Університету, Національного університету імені Т. Шевченка, Харківського національного університету внутрішніх справ та його Сумської філії, Національного університету імені В. Н. Каразіна, Національної академії внутрішніх справ, Національного університету «Одеська юридична академія», Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського та інших провідних ВНЗ нашої держави, а також аспіранти і молоді вчені.

Слід зазначити, що у конференції також приймали участь представники юридичної фірми «Профітлекс» та ТОВ «Юридичний центр «ФОРМУЛА ЗАХИСТУ», що безперечно відмітили та запам’ятали студенти. Виступи юристів мали практичну важливість, оскільки їх досвід допоміг виявити практичні проблеми юридичної науки та знайти шляхи їх подолання та усунення.

Завдяки тривалій підготовці організаційного комітету конференції на чолі з деканом факультету підготовки юристів для МЗС України Самощенком І. В, конференція пройшла успішно, організатори отримали низку подяк та побажань частіше проводити такі заходи. Наприкінці роботи секцій, усі учасники отримали збірники тез зі своїми роботами та грамоту, що засвідчує їх участь у заході.