На сесії Харківської міської ради Почесними грамотами нагороджено президента шахового клубу «Юридична академія», проректора з наукової роботи Університету А.П.Гетьмана та тренера шахового клубу «Юридична академія» Університету, чемпіона Європи з шахів 2013 О.О. Моїсеєнка

22-05-2013, 15:26

Рішенням 24 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 22 травня 2013 року нагороджено:

− Почесною грамотою за багатолітню добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий вклад у справу вчення і виховання молоді, підготовку висококваліфікованих фахівців президента шахового клубу «Юридична академія», проректора з наукової роботи Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» А.П.Гетьмана.

− Почесною грамотою за високі спортивні досягнення, професіоналізм, прагнення до перемоги, підвищення міжнародного авторитету країни, популяризацію фізичної культури і спорту в місті Харкові та Україні тренера шахового клубу «Юридична академія» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», майстра спорту України міжнародного класу, міжнародного гросмейстера, члена національної чоловічої збірної України з шахів, переможця чемпіонату Європи з шахів серед чоловіків, (місто Легніце, Польща (2013)) О.О.Моїсеєнка.

Вітаємо Анатолія Павловича та  Олександра Олександровича з почесними нагородами!