19-09-2014, 13:31

Курс триватиме протягом 2014/2015 навчального року.

Заняття проводитимуться один раз на тиждень стажистом Мехді Шергі.

Була сформована група з 10 слухачів, які в подальшому складуть тест на знання французької мови DELF або DALF.

Як зазначила Марія Хакімова (студент міжнародно-правового факультету 3 курс, 3 група):  «Слухачі курсу матимуть можливість поспілкуватися з викладачем та одногрупниками французькою мовою.  Півтори години спілкування з носієм іноземної мови – найкраща  можливість для поліпшення  знань та збагачення словникового запасу».

Довідка: Дипломи DELF та DALF є офіційними дипломами Міністерства освіти Франції, які підтверджують рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців. DELF та DALF складаються з 6 окремих дипломів, які відповідають шести рівням «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання» (Є.Р.М.О.). В залежності від свого рівня володіння мовою кандидат може записатися на іспит згідно з власним вибором.