03-03-2015, 14:46
На міжнародно-правовому факультеті завершився курс лекцій: «U.S Corporate governance and M&A law»Лекції читав професор бізнес-права Корнельського університету (США) Чарльз Уайтхед (Charles K. Whitehead). Особливістю та перевагою Уайтхеда, на думку слухачів, є те що він зміг чітко, послідовно англійською довести складний матеріал, який важко зрозуміти навіть рідною мовою.
«Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого є унікальними. Вивчення іноземного права, англійською мовою, та ще яка викладається в іншому форматі, може бути досить складним. Студенти моєї групи відпрацювали на відмінно. Їх відповіді на запитання були усвідомленими і чіткими, і ставало зрозуміло, що вони засвоїли лекційний матеріал і розбиралися на доволі складний  в деталях і нюансах. Сподіваюся, що, обговорюючи законодавство США і правові поняття, студенти будуть краще підготовлені і адаптовані до роботи в умовах міжнародного бізнес-середовища. І в мене немає сумнівів у тому, що студенти Національного юридичного університету справляться з будь-якими складними і несподіваними ситуаціями. Це дуже добре, що в країні є цілий університет, де вивчається право. Я повинен подякувати Україні за те, що розроблена така програма як у цьому виші. Викладачі та адміністрація  − світового рівня, і я з нетерпінням чекаю можливості працювати якомога тісніше з усіма ними», − сказав Чарльз Уайтхед.
Лекції проходили в теплій, дружній атмосфері. Студенти ставили багато питань, на які американський професор відповідав з великим задоволенням.
Після закінчення курсу лекцій усі студенти-слухачі, отримали сертифікати і глибокі знання в галузі корпоративного та фінансового права.
Нові лекції професора Уайтхеда відбудуться цієї весни.