На міжнародно-правовому факультеті відбувся майстер-клас з дипломатичного протоколу

09-04-2015, 10:37

Захід відвідали близько ста осіб з різних факультетів нашого університету. Студенти мали змогу прослухати інформацію з питань дипломатичного етикету, правил поведінки дипломата, правил сервіровки і меню під час проведення дипломатичних прийомів, а також зовнішнього вигляду і одягу дипломатичних працівників, а також подивитися відео- та графічні матеріали.

Крім студентів і організаторів, були присутні експерти − Самощенко Ігор Вікторович (декан міжнародно-правового факультету) та Сіваш Олена Михайлівна (викладач кафедри міжнародного права).

По закінченню майстер-класу була проведена вікторина, переможці якої отримали подарунки. Усім учасникам заходу було вручено сертифікати і пам’ятки з інформацією, отриманою під час майстер-класу.