На міжнародно-правовому факультеті відбулась Регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми юридичної науки і практики»

29-04-2014, 15:41

За ініціативи Студентського самоврядування міжнародно-правового факультету вже в сьомий раз успішно пройшла конференція, яка об‘єднала близько 370 студентів, зацікавлених у науково-дослідницькій роботі. У заході брали участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Полтавського юридичного інституту, Академії митної служби України (м.Дніпропетровськ), Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На пленарному засіданні всіх учасників привітав декан міжнародно-правового факультету та одночасно голова організаційного комітету І.В.Самощенко і побажав всім студентам плідної роботи під час обговорення проблем юридичної науки. До присутніх також звернулася доцент кафедри міжнародного права О.В.Сенаторова та відповіла на всі гострі питання, що стосуються міжнародного кримінального права.

Упродовж двох днів у роботі засідань 7 секцій взяли участь викладачі різних кафедр Університету, а також учасники з інших міст України.

За результатами конференції всі студенти отримали збірки тез та грамоти за активну участь у роботі конференції.