На міжнародно-правовом факультеті проведено II Регіональну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми юридичної науки і практики»

04-12-2014, 09:51

Організатор − студентське самоврядування міжнародно-правового факультету.

Захід  відкрив  та побажав плідної праці декан міжнародно-правового факультету, доцент кафедри кримінального права № 2, кандидат юридичних наук І.В.Самощенко.

Після пленарного засідання студенти виступали зі своїми доповідями у  секціях: теорія держави і права; історія держави і права та конституційне право України; міжнародне публічне і приватне право, муніципальне, адміністративне та фінансове право, цивільне право та процес, трудове право, кримінальне право; кримінально-процесуальне право; криміналістика; кримінологія, аграрне право; земельне право екологічне право.

По результатам конференції видано збірку тез.